Робота в іншій країні – чудова нагода змінити своє життя. Зокрема, значно покращити своє фінансове становище, а також, наприклад, почати будувати успішну кар’єру в європейських країнах, розвиватися, вдосконалюватися та розширювати свої горизонти й багато-багато іншого.

З іншого боку, робота за кордоном ставить перед нами нові випробування, дає нові виклики, з якими небагатьом доводилося зіштовхуватися в нашій державі.

Вкрай важливо усвідомити, що сучасні реалії диктують нам нові умови. Зокрема, пам’ятаємо, що саме наші трудові мігранти-співвітчизники є одними з головних джерел надходжень та наповнення ВВП нашої держави. Наприклад, лише в 2019-му році саме трудові мігранти-українці наповнили ВВП України на 10,5%. Отож, виходить, що наші співвітчизники водночас і покращують якість свого життя, і є достатньо міцною опорою для своєї Батьківщини, адже підтримують Україну ще й фінансово.

Саме тому, однією з головних задач компанії під назвою Grand Work Service є допомогти українцям з працевлаштуванням в іншій країні.

Більше того, компанія підтримує на всіх етапах працевлаштування: відколи людина вперше звернулася, аби знайти роботу в іншій країні, продовжуючи оформленням та виготовленням всієї необхідної документації для працевлаштування за кордоном, завершуючи підтримкою українців впродовж всього терміну їх праці в іншій країні.

Часто в людей можуть з’являтися різного роду питання (ред. наприклад з приводу захисту своїх прав за кордоном, уточнення важливих моментів працевлаштування та законності перебування в тій, чи іншій країні, перетин кордону), або ж виникати непередбачувані ситуації в житті. Особливо чимало питань виникає сьогодні стосовно карантинних обмежень в період пандемії, адже дуже часто можуть змінюватися закони, постанови.

Компанія Grand Work Service гарантує, що постійно консультує, супроводжує, перебуває на зв’язку зі своїми працівниками. Тут завжди допомагають вирішити найважливіші, найнагальніші потреби.

Крім працевлаштування іншим напрямком компанії Grand Work Service є послуги візової підтримки, візи в країни ЄС. За багаторічний досвід нашої діяльності ми допомогли отримати робочу візу в Польщу, робочу візу в Чехію понад 4600 клієнтам.

Ми надаємо гарантію отримання візи!

• Робоча віза в Польщу (піврічна віза, віза на 270 днів, річна віза)

• Робоча віза в Чехію (віза 90 днів, віза на 180 днів)

Вже у 4 областях Україні, а також у Польщі є офіси та представники Grand Work Service.

Окрім всього іншого, компанія працює й віддалено. Це означає, що зовсім не обов’язково їхати до якогось із офісів, щоб почати співпрацю з нею – достатньо просто надіслати світлини своїх документів на електронну адресу компанії, або ж на якийсь із месенджерів Grand Work Service.

А для тих, хто нині перебуває в країнах Європи, компанія без проблем знайде роботу в іншій країні і безкоштовно працевлаштує!